Finn tannlege i Arendal
tannlege•Arendal

TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS

Etablert tannlege i Arendal med 1 år i bransjen.

Etablert 2025

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Arendal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2025 (1 år)
Org.nr
934989554
tannlege · Arendal

Om TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS

TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 934989554 som tannlege i Arendal. Selskapet ble etablert i 2025 og har vært registrert i 1 år.

Org.nr
934989554
Etablert
2025 (1 år)
TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS – tannlege i Arendal
Bilder fra TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS – tannlege i Arendal
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS?

  • Etablert i 2025 — 1 år med aktiv drift i Arendal
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 934989554
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS

Åsbieveien 2 4848 Arendal

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS

Tannleger i Arendal utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE CECILIE TERJESEN AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.