Finn tannlege i Bergen
tannlege•Bergen

TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN

Tannlege i Bergen, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 926276980).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Bergen

Om TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN

TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 926276980 som tannlege i Bergen.

Org.nr
926276980
TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN – tannlege i Bergen
Bilder fra TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN – tannlege i Bergen
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 926276980
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN

Fløenbakken 27C 5009 Bergen

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN

Tannleger i Bergen utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE ANNE-GRETHE TEIGEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.