Finn tannlege i Bergen
tannlege•Bergen

TANNLEGE GEORG BRUUN

Tannlege i Bergen, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 980786005).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Bergen

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE GEORG BRUUN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Bergen

Om TANNLEGE GEORG BRUUN

TANNLEGE GEORG BRUUN er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 980786005 som tannlege i Bergen.

Org.nr
980786005
TANNLEGE GEORG BRUUN – tannlege i Bergen
Bilder fra TANNLEGE GEORG BRUUN – tannlege i Bergen
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE GEORG BRUUN?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Bergen
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 980786005
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE GEORG BRUUN

Fortunen 1 5013 Bergen

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du TANNLEGE GEORG BRUUN?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra TANNLEGE GEORG BRUUN og andre tannlegeklinikker i Bergen-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med TANNLEGE GEORG BRUUN, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE GEORG BRUUN

Tannleger i Bergen utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE GEORG BRUUN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE GEORG BRUUN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.