Finn tannlege i Hovden i setesdal
tannlege•Hovden i setesdal

HOVDEN TANNKLINIKK AS

Etablert tannlege i Hovden i setesdal med 13 år i bransjen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Hovden i setesdal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet HOVDEN TANNKLINIKK AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2013 (13 år)
Google
5.0 / 5 (1)
Org.nr
999618758
tannlege · Hovden i setesdal

Om HOVDEN TANNKLINIKK AS

HOVDEN TANNKLINIKK AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 999618758 som tannlege i Hovden i setesdal. Selskapet ble etablert i 2013 og har vært registrert i 13 år.

Org.nr
999618758
Etablert
2013 (13 år)
5.0(1)
Kundeomtaler på Google
HOVDEN TANNKLINIKK AS – tannlege i Hovden i setesdal
Bilder fra HOVDEN TANNKLINIKK AS – tannlege i Hovden i setesdal
Offentlige data

Hvorfor velge HOVDEN TANNKLINIKK AS?

  • Etablert i 2013 — 13 år med aktiv drift i Hovden i setesdal
  • 5.0 stjerner på Google (1 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 999618758
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

HOVDEN TANNKLINIKK AS

Setesdalsvegen 4273 4755 Hovden i setesdal

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Betaling

✓Debetkort
✓Kredittkort
✓NFC-betaling med mobil

Fasiliteter

✓Toalett

Planlegging

✓Avtale anbefales

Tilgjengelighet

✓Parkering for personer i rullestol
✓Toalett for personer i rullestol

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om HOVDEN TANNKLINIKK AS

Tannleger i Hovden i setesdal utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant HOVDEN TANNKLINIKK AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av HOVDEN TANNKLINIKK AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.