Finn tannlege i Kristiansand s
tannlege•Kristiansand s

TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS

Etablert tannlege i Kristiansand s med 1 år i bransjen.

Etablert 2024

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Kristiansand s

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2024 (1 år)
Org.nr
934675134
tannlege · Kristiansand s

Om TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS

TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 934675134 som tannlege i Kristiansand s. Selskapet ble etablert i 2024 og har vært registrert i 1 år.

Org.nr
934675134
Etablert
2024 (1 år)
TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS – tannlege i Kristiansand s
Bilder fra TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS – tannlege i Kristiansand s
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS?

  • Etablert i 2024 — 1 år med aktiv drift i Kristiansand s
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 934675134
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS

Kirsten Flagstads vei 1 4621 Kristiansand s

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS

Tannleger i Kristiansand s utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE HENRIETTE EIDE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.