Finn tannlege i Langhus
tannlege•Langhus

TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS

Tannlege i Langhus, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 932812428).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Langhus

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Langhus

Om TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS

TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 932812428 som tannlege i Langhus.

Org.nr
932812428
TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS – tannlege i Langhus
Bilder fra TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS – tannlege i Langhus
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Langhus
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 932812428
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS

Gulliveien 11 1405 Langhus

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS

Tannleger i Langhus utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE GULNUR DEMIRBAS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.