Finn tannlege i Levanger
tannlege•Levanger

TANNLEGE BLENGSLI

Tannlege i Levanger, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 922318840).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Levanger

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE BLENGSLI. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Levanger

Om TANNLEGE BLENGSLI

TANNLEGE BLENGSLI er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 922318840 som tannlege i Levanger.

Org.nr
922318840
TANNLEGE BLENGSLI – tannlege i Levanger
Bilder fra TANNLEGE BLENGSLI – tannlege i Levanger
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE BLENGSLI?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Levanger
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 922318840
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE BLENGSLI

Moafjæra 10 7606 Levanger

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE BLENGSLI

Tannleger i Levanger utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE BLENGSLI. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE BLENGSLI og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.