Finn tannlege i Lillehammer
tannlege•Lillehammer

TANNLEGE FREDE SØRLIE

Tannlege i Lillehammer, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 935836727).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Lillehammer

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE FREDE SØRLIE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Lillehammer

Om TANNLEGE FREDE SØRLIE

TANNLEGE FREDE SØRLIE er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 935836727 som tannlege i Lillehammer.

Org.nr
935836727
TANNLEGE FREDE SØRLIE – tannlege i Lillehammer
Bilder fra TANNLEGE FREDE SØRLIE – tannlege i Lillehammer
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE FREDE SØRLIE?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Lillehammer
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 935836727
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE FREDE SØRLIE

Håkon Håkonssons veg 40 2618 Lillehammer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE FREDE SØRLIE

Tannleger i Lillehammer utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE FREDE SØRLIE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE FREDE SØRLIE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.