Finn tannlege i Lillesand
tannlege•Lillesand

GEIR HAARKLAU SÆTHER

Tannlege i Lillesand, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 984801602).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Lillesand

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet GEIR HAARKLAU SÆTHER. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Lillesand

Om GEIR HAARKLAU SÆTHER

GEIR HAARKLAU SÆTHER er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 984801602 som tannlege i Lillesand.

Org.nr
984801602
GEIR HAARKLAU SÆTHER – tannlege i Lillesand
Bilder fra GEIR HAARKLAU SÆTHER – tannlege i Lillesand
Offentlige data

Hvorfor velge GEIR HAARKLAU SÆTHER?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Lillesand
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 984801602
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

GEIR HAARKLAU SÆTHER

Storgata 20 4790 Lillesand

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om GEIR HAARKLAU SÆTHER

Tannleger i Lillesand utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant GEIR HAARKLAU SÆTHER. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av GEIR HAARKLAU SÆTHER og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.