Finn tannlege i Moss
tannlege•Moss

TANNLEGE MALIN MONGE

Tannlege i Moss, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 931414011).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Moss

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE MALIN MONGE. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Moss

Om TANNLEGE MALIN MONGE

TANNLEGE MALIN MONGE er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 931414011 som tannlege i Moss.

Org.nr
931414011
TANNLEGE MALIN MONGE – tannlege i Moss
Bilder fra TANNLEGE MALIN MONGE – tannlege i Moss
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE MALIN MONGE?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Moss
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 931414011
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE MALIN MONGE

Refsnesalleen 87D 1518 Moss

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE MALIN MONGE

Tannleger i Moss utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE MALIN MONGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE MALIN MONGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.