Finn tannlege i Notodden
tannlege•Notodden

NOTODDEN DENTAL AS

Etablert tannlege i Notodden med 33 år i bransjen.

Etablert 1993

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Notodden

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet NOTODDEN DENTAL AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
1993 (33 år)
Org.nr
967950440
tannlege · Notodden

Om NOTODDEN DENTAL AS

NOTODDEN DENTAL AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 967950440 som tannlege i Notodden. Selskapet ble etablert i 1993 og har vært registrert i 33 år.

Org.nr
967950440
Etablert
1993 (33 år)
NOTODDEN DENTAL AS – tannlege i Notodden
Bilder fra NOTODDEN DENTAL AS – tannlege i Notodden
Offentlige data

Hvorfor velge NOTODDEN DENTAL AS?

  • Etablert i 1993 — 33 år med aktiv drift i Notodden
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 967950440
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

NOTODDEN DENTAL AS

Heddalsvegen 40 3674 Notodden

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du NOTODDEN DENTAL AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra NOTODDEN DENTAL AS og andre tannlegeklinikker i Notodden-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med NOTODDEN DENTAL AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om NOTODDEN DENTAL AS

Tannleger i Notodden utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant NOTODDEN DENTAL AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av NOTODDEN DENTAL AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.