Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS

Etablert tannlege i Oslo med 4 år i bransjen.

Etablert 2022

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2022 (4 år)
Org.nr
929549600
tannlege · Oslo

Om AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS

AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 929549600 som tannlege i Oslo. Selskapet ble etablert i 2022 og har vært registrert i 4 år.

Org.nr
929549600
Etablert
2022 (4 år)
AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS – tannlege i Oslo
Bilder fra AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS?

  • Etablert i 2022 — 4 år med aktiv drift i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 929549600
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS

Akersgata 51 0180 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av AKERSGATA TANNLEGEKONTOR AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.