Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

ARDIANA GJUKA

Tannlege i Oslo, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 931098012).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet ARDIANA GJUKA. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Oslo

Om ARDIANA GJUKA

ARDIANA GJUKA er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 931098012 som tannlege i Oslo.

Org.nr
931098012
ARDIANA GJUKA – tannlege i Oslo
Bilder fra ARDIANA GJUKA – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge ARDIANA GJUKA?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 931098012
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

ARDIANA GJUKA

Eiriks gate 12 0650 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ARDIANA GJUKA

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant ARDIANA GJUKA. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ARDIANA GJUKA og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.