Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

BJERKE TANNMEDISIN AS

Etablert tannlege i Oslo med 22 år i bransjen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet BJERKE TANNMEDISIN AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2004 (22 år)
Google
4.2 / 5 (17)
Org.nr
987080221
tannlege · Oslo

Om BJERKE TANNMEDISIN AS

BJERKE TANNMEDISIN AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 987080221 som tannlege i Oslo. Selskapet ble etablert i 2004 og har vært registrert i 22 år.

Org.nr
987080221
Etablert
2004 (22 år)
4.2(17)
Kundeomtaler på Google
BJERKE TANNMEDISIN AS – tannlege i Oslo
Bilder fra BJERKE TANNMEDISIN AS – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge BJERKE TANNMEDISIN AS?

  • Etablert i 2004 — 22 år med aktiv drift i Oslo
  • 4.2 stjerner på Google (17 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 987080221
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

BJERKE TANNMEDISIN AS

Refstadveien 64 0589 Oslo

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Mandag08-16
Tirsdag08-16
Onsdag08-16
Torsdag08-16
Fredag08-15
LørdagStengt
SøndagStengt

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Betaling

✓Debetkort
✓Kredittkort
✓NFC-betaling med mobil

Fasiliteter

✓Toalett

Planlegging

✓Avtale anbefales

Tilgjengelighet

✓Inngang for personer i rullestol
✓Parkering for personer i rullestol
✓Toalett for personer i rullestol

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om BJERKE TANNMEDISIN AS

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant BJERKE TANNMEDISIN AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av BJERKE TANNMEDISIN AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.