Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

FROGNER TANNHELSE AS

Etablert tannlege i Oslo med 1 år i bransjen.

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet FROGNER TANNHELSE AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2024 (1 år)
Google
4.9 / 5 (37)
Org.nr
934483952
tannlege · Oslo

Om FROGNER TANNHELSE AS

FROGNER TANNHELSE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 934483952 som tannlege i Oslo. Selskapet ble etablert i 2024 og har vært registrert i 1 år.

Org.nr
934483952
Etablert
2024 (1 år)
4.9(37)
Kundeomtaler på Google
FROGNER TANNHELSE AS – tannlege i Oslo
Bilder fra FROGNER TANNHELSE AS – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge FROGNER TANNHELSE AS?

  • Etablert i 2024 — 1 år med aktiv drift i Oslo
  • 4.9 stjerner på Google (37 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 934483952
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

FROGNER TANNHELSE AS

Mogens Thorsens gate 10 0264 Oslo

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Mandag08-16
Tirsdag08-16
Onsdag08-16
Torsdag08-16
Fredag08-16
LørdagStengt
SøndagStengt

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Betaling

✓Debetkort
✓Kredittkort
✓NFC-betaling med mobil

Fasiliteter

✓Kjønnsnøytralt toalett
✓Toalett

Fra bedriften

✓Identifiserer seg som eid av kvinner

Klientell

✓LHBTQ+-vennlig
✓Vennlig mot transkjønnede

Other

✓Identifiserer seg som eid av kvinner
✓LHBTQ+-vennlig

Parkering

✓Betalt gateparkering
✓Betalt parkeringsplass
✓Parkering på stedet

Planlegging

✓Avtale anbefales
✓Avtale kreves

Tilgjengelighet

✓Inngang for personer i rullestol
✓Toalett for personer i rullestol

Tjenestealternativer

✓Tjenester på stedet

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om FROGNER TANNHELSE AS

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant FROGNER TANNHELSE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av FROGNER TANNHELSE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.