Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ

Tannlege i Oslo, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 933474828).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Oslo

Om RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ

RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 933474828 som tannlege i Oslo.

Org.nr
933474828
RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ – tannlege i Oslo
Bilder fra RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 933474828
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ

Rosenlundgata 6A 0474 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av RITLAND TANNLEGEJØRGENPRYTZ og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.