Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS

Etablert tannlege i Oslo med 2 år i bransjen og 13 ansatte.

Etablert 202313 ansatte

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2023 (2 år)
Ansatte
13
Org.nr
932995301
tannlege · Oslo

Om SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS

SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 932995301 som tannlege i Oslo. Selskapet ble etablert i 2023 og har vært registrert i 2 år.

Med 13 ansatte leverer de profesjonelt på de fleste oppdragsstørrelser.

Org.nr
932995301
Etablert
2023 (2 år)
Ansatte
13
SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS – tannlege i Oslo
Bilder fra SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS?

  • Etablert i 2023 — 2 år med aktiv drift i Oslo
  • 13 ansatte registrert i offentlige registre
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 932995301
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS

Hegdehaugsveien 36D 0352 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SPESIALISTKLINIKK FOR PERIODONTI AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.