Finn tannlege i Oslo
tannlege•Oslo

TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN

Tannlege i Oslo, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 935357403).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Oslo

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Oslo

Om TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN

TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 935357403 som tannlege i Oslo.

Org.nr
935357403
TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN – tannlege i Oslo
Bilder fra TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN – tannlege i Oslo
Offentlige data

Hvorfor velge TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Oslo
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 935357403
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN

c/o Mads Bigum Johansen 0468 Oslo

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN

Tannleger i Oslo utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNLEGE MADS BIGUM JOHANSEN og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.