Finn tannlege i Sarpsborg
tannlege•Sarpsborg

INDREVÆR AS

Etablert tannlege i Sarpsborg med 4 år i bransjen.

Etablert 2021

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Sarpsborg

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet INDREVÆR AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2021 (4 år)
Org.nr
928222799
tannlege · Sarpsborg

Om INDREVÆR AS

INDREVÆR AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 928222799 som tannlege i Sarpsborg. Selskapet ble etablert i 2021 og har vært registrert i 4 år.

Org.nr
928222799
Etablert
2021 (4 år)
INDREVÆR AS – tannlege i Sarpsborg
Bilder fra INDREVÆR AS – tannlege i Sarpsborg
Offentlige data

Hvorfor velge INDREVÆR AS?

  • Etablert i 2021 — 4 år med aktiv drift i Sarpsborg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 928222799
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

INDREVÆR AS

c/o Tore A. Indrevær 1710 Sarpsborg

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om INDREVÆR AS

Tannleger i Sarpsborg utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant INDREVÆR AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av INDREVÆR AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.