Finn tannlege i Stjørdal
tannlegeStjørdal

SØNDRE TANNHELSE AS

Etablert tannlege i Stjørdal med 16 år i bransjen og 5 ansatte.

5.0(7 omtaler på Google)
Etablert 2010
5 ansatte

Be om tilbud fra SØNDRE TANNHELSE AS og andre lokale tannlegeklinikker

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
Etablert
2010 (16 år)
Ansatte
5
Google
5.0 / 5 (7)
Org.nr
995706385
tannlege · Stjørdal

Om SØNDRE TANNHELSE AS

SØNDRE TANNHELSE AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 995706385 som tannlege i Stjørdal. Selskapet ble etablert i 2010 og har vært registrert i 16 år.

Med 5 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
995706385
Etablert
2010 (16 år)
Ansatte
5
5.0(7)
Kundeomtaler på Google
Bilder fra SØNDRE TANNHELSE AS – tannlege i Stjørdal
Offentlige data

Hvorfor velge SØNDRE TANNHELSE AS?

  • Etablert i 2010 — 16 år med aktiv drift i Stjørdal
  • 5 ansatte registrert i offentlige registre
  • 5.0 stjerner på Google (7 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 995706385
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

SØNDRE TANNHELSE AS

Søndre gate 6 7500 Stjørdal

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Fredag08-15
LørdagStengt
Mandag08-16
Onsdag08-16
SøndagStengt
Tirsdag08-16
Torsdag08-16

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Betaling

Debetkort
Kredittkort
NFC-betaling med mobil

Fasiliteter

Toalett

Planlegging

Avtale anbefales

Tilgjengelighet

Inngang for personer i rullestol
Parkering for personer i rullestol
Toalett for personer i rullestol

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du SØNDRE TANNHELSE AS?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra SØNDRE TANNHELSE AS og andre tannlegeklinikker i Stjørdal-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med SØNDRE TANNHELSE AS, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om SØNDRE TANNHELSE AS

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Tannleger i Stjørdal utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (3)

Selskapet har 5 registrerte ansatte, noe som gir kundene nær og personlig oppfølging.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en tannlege i Stjørdal?

La tannlegeklinikker konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant SØNDRE TANNHELSE AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av SØNDRE TANNHELSE AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.