Finn tannlege i Stranda
tannlege•Stranda

STRANDA TANNLEGESENTER AS

Etablert tannlege i Stranda med 4 år i bransjen.

Etablert 2022

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Stranda

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet STRANDA TANNLEGESENTER AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2022 (4 år)
Org.nr
829702452
tannlege · Stranda

Om STRANDA TANNLEGESENTER AS

STRANDA TANNLEGESENTER AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 829702452 som tannlege i Stranda. Selskapet ble etablert i 2022 og har vært registrert i 4 år.

Org.nr
829702452
Etablert
2022 (4 år)
STRANDA TANNLEGESENTER AS – tannlege i Stranda
Bilder fra STRANDA TANNLEGESENTER AS – tannlege i Stranda
Offentlige data

Hvorfor velge STRANDA TANNLEGESENTER AS?

  • Etablert i 2022 — 4 år med aktiv drift i Stranda
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 829702452
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

STRANDA TANNLEGESENTER AS

Sjøgata 12 6200 Stranda

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om STRANDA TANNLEGESENTER AS

Tannleger i Stranda utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant STRANDA TANNLEGESENTER AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av STRANDA TANNLEGESENTER AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.