Finn tannlege i Tiller
tannlege•Tiller

TANNPLEIER MIA GRØNDAHL

Tannlege i Tiller, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 916120354).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Tiller

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TANNPLEIER MIA GRØNDAHL. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Tiller

Om TANNPLEIER MIA GRØNDAHL

TANNPLEIER MIA GRØNDAHL er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 916120354 som tannlege i Tiller.

Org.nr
916120354
TANNPLEIER MIA GRØNDAHL – tannlege i Tiller
Bilder fra TANNPLEIER MIA GRØNDAHL – tannlege i Tiller
Offentlige data

Hvorfor velge TANNPLEIER MIA GRØNDAHL?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tiller
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 916120354
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TANNPLEIER MIA GRØNDAHL

Okstadbrinken 3 7075 Tiller

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du TANNPLEIER MIA GRØNDAHL?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra TANNPLEIER MIA GRØNDAHL og andre tannlegeklinikker i Tiller-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med TANNPLEIER MIA GRØNDAHL, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TANNPLEIER MIA GRØNDAHL

Tannleger i Tiller utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TANNPLEIER MIA GRØNDAHL. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TANNPLEIER MIA GRØNDAHL og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.