Finn tannlege i Tønsberg
tannlegeTønsberg

ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE

Tannlege i Tønsberg, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 971317124).

Be om tilbud fra ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE og andre lokale tannlegeklinikker

Motta gratis tilbud fra lokale fagfolk · Under ett minutt

100% gratisIngen bindingVerifiserte firmaer
tannlege · Tønsberg

Om ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE

ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 971317124 som tannlege i Tønsberg.

Org.nr
971317124
Bilder fra ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE – tannlege i Tønsberg
Offentlige data

Hvorfor velge ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Tønsberg
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 971317124
Data fra offentlige registre · Oppdatert juli 2026
Lokasjon

ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE

Kongleveien 2 3117 Tønsberg

Pristilbud · Sammenlign · Velg fritt

Vurderer du ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE?

For å sikre deg riktig pris og kvalitet på jobben, anbefaler vi å sammenligne tilbud. Fyll ut skjemaet for å innhente gratis og uforpliktende pristilbud fra ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE og andre tannlegeklinikker i Tønsberg-regionen. Dersom du ønsker direkte kontakt med ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE, finner du eventuell tilgjengelig kontaktinformasjon lenger opp på siden.

✓ Gratis og uforpliktende✓ Verifiserte firmaer fra Brønnøysund✓ Svar innen 24 timer

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE

Klikk på et spørsmål for å se svaret.

Tannleger i Tønsberg utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

Vis flere spørsmål (2)

ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 971317124. Vi anbefaler alltid å innhente referanser og sammenligne tilbud fra flere aktører før du velger leverandør.

Gratis · Uforpliktende · Svar innen 24 timer

Trenger du en tannlege i Tønsberg?

La tannlegeklinikker konkurrere om jobben din — du sammenligner pris og erfaring, og velger den som passer best. Helt gratis, ingen forpliktelse.

Få gratis tilbud nå
Verifiserte firmaer100% gratisIngen binding

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av ASLAK KRINGLEGARDEN TANNLEGE og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.