Finn tannlege i Trondheim
tannlege•Trondheim

MURWAN MUSTAFA IDRIS

Tannlege i Trondheim, registrert i Brønnøysundregistrene (org.nr 989034588).

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Trondheim

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet MURWAN MUSTAFA IDRIS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

tannlege · Trondheim

Om MURWAN MUSTAFA IDRIS

MURWAN MUSTAFA IDRIS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 989034588 som tannlege i Trondheim.

Org.nr
989034588
MURWAN MUSTAFA IDRIS – tannlege i Trondheim
Bilder fra MURWAN MUSTAFA IDRIS – tannlege i Trondheim
Offentlige data

Hvorfor velge MURWAN MUSTAFA IDRIS?

  • Aktiv og registrert virksomhet i Trondheim
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 989034588
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

MURWAN MUSTAFA IDRIS

Bakke Tannlegekontor 7014 Trondheim

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om MURWAN MUSTAFA IDRIS

Tannleger i Trondheim utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant MURWAN MUSTAFA IDRIS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av MURWAN MUSTAFA IDRIS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.