Finn tannlege i Verdal
tannlege•Verdal

TRIKANTEN TANNMAKERI AS

Etablert tannlege i Verdal med 1 år i bransjen og 5 ansatte.

5.0(19 omtaler på Google)
Etablert 20255 ansatte

Sitter du i styret? Få tilbud på vedlikehold i Verdal

Beskriv jobben én gang og få gratis, uforpliktende tilbud fra lokale firmaer.

Tannlegeplassen er ikke tilknyttet TRIKANTEN TANNMAKERI AS. Firmaene er uavhengige av boligselskapet.

Etablert
2025 (1 år)
Ansatte
5
Google
5.0 / 5 (19)
Org.nr
836194942
tannlege · Verdal

Om TRIKANTEN TANNMAKERI AS

TRIKANTEN TANNMAKERI AS er registrert i Brønnøysundregistrene med org.nr 836194942 som tannlege i Verdal. Selskapet ble etablert i 2025 og har vært registrert i 1 år.

Med 5 ansatte kombinerer de faglig dybde med personlig oppfølging.

Org.nr
836194942
Etablert
2025 (1 år)
Ansatte
5
5.0(19)
Kundeomtaler på Google
TRIKANTEN TANNMAKERI AS – tannlege i Verdal
Bilder fra TRIKANTEN TANNMAKERI AS – tannlege i Verdal
Offentlige data

Hvorfor velge TRIKANTEN TANNMAKERI AS?

  • Etablert i 2025 — 1 år med aktiv drift i Verdal
  • 5 ansatte registrert i offentlige registre
  • 5.0 stjerner på Google (19 omtaler)
  • Registrert i Brønnøysundregistrene · Org.nr 836194942
Data fra offentlige registre · Oppdatert oktober 2026
Lokasjon

TRIKANTEN TANNMAKERI AS

Tore Hunds gate 2 7654 Verdal

Åpningstider

Hentet fra Google Maps

Mandag08:30-15:30
Tirsdag08:30-18:30
Onsdag08:30-18:30
Torsdag08:30-18:30
Fredag08:30-15:30
LørdagStengt
SøndagStengt

Egenskaper og fasiliteter

Bedriftsdetaljer

Betaling

✓Debetkort
✓Kredittkort
✓NFC-betaling med mobil

Fasiliteter

✓Toalett

Planlegging

✓Avtale anbefales

Tilgjengelighet

✓Inngang for personer i rullestol
✓Parkering for personer i rullestol
✓Toalett for personer i rullestol

Spørsmål og svar

Vanlige spørsmål om TRIKANTEN TANNMAKERI AS

Tannleger i Verdal utfører typisk tannbehandling. Vanlige tjenester omfatter tannbehandling, tannregulering, tannbleking. Be om gratis tilbud og beskriv ditt behov – flere firmaer konkurrerer om oppdraget.

tannlegeplassen.no viser offentlige opplysninger om bedrifter registrert i Brønnøysundregistrene med næringskoder relevante for tannleger – deriblant TRIKANTEN TANNMAKERI AS. Opplysningene publiseres i henhold til Norsk lisens for offentlige data (NLOD) og behandles av Kunn AS med berettiget interesse som rettslig grunnlag (GDPR art. 6(1)(f)). Er du innehaver av TRIKANTEN TANNMAKERI AS og ønsker å kreve sletting eller fremme innsigelse (GDPR art. 17/21)? Kontakt oss – vi behandler henvendelsen innen 30 dager.